Ece Gizem Kubat

1989 yılında İstanbul’da doğdu.

2007 – 2013 yılları arasında lisans eğitimini ODTÜ’de Kimya bölümünde tamamladı. Lisede sağlık öğretmeninden aldığı ilhamla üniversitede 2008 – 2013 yılları içerisinde ODTÜ Cankurtarma ve İlk Yardım Topluluğu’nda Temel İlk Yardım ve İleri (Doğada) İlk Yardım eğitimleri aldı; bireylere ve topluluklara eğitimler organize etti, eğitmenlik yaptı; topluluğun yürütme ve denetleme kurullarında çeşitli görevlerde bulundu.

İş hayatına başladıktan kısa bir süre sonra 2015 yılında, hayatının hep aynı daire içerisinde döndüğünü ve kendisini hep aynı noktada bulduğunu fark etti. Kim olduğuna dair anlaması gereken şeyler olduğuna kanaat getirerek bir psikolog ve bireysel koç ile çalışmaya başladı. Kısır döngülerinden çıkmak için kendisine doğru attığı o adımlar, bugün hayatının merkezindeki uğraşılar haline geldi.

İlgi alanlarını bireyselden toplumsal çerçeveye taşıma ve hayatındaki izdüşümlerini anlama niyetiyle, 2018 yılında Açıköğretim Fakültesi’nde Sosyoloji okumaya başladı.

Bir yandan da ODTÜMİST (İstanbul ODTÜ Mezunlar Derneği)’de öğrencilere Mentorluk yapmakta ve Yeşim Cimcoz’un Sanal Yazarlık Kulübü’nde yazılarını geliştirmek üzere çalışmaktadır.

Dişil ve Eril Enerjiler, Kuantum Düşünce, Makro Felsefe, Arketipler, Çekim Yasası, İlişkiler, Sosyoloji ve Psikoloji odak çalışma alanları olup, birbirleriyle harmanlayarak üzerilerinde derinleşmeye devam etmektedir.

BİREYSEL KOÇLUK VE EĞİTİMLER
Kuantum Düşünce Sistemi, Eğitmen: Kerem Şenoğlu, Nisan 2019
Çekim Yasası 101, Eğitmen: Kerem Şenoğlu, Şubat 2019
Bireysel Felsefe Koçluğu, Kerem Şenoğlu, 2015 – 2019
Sağlıklı Menstrüel Döngüler, Eğitmen: Gizem Onay, Nisan 2018
Şiddetsiz İletişim Giriş Eğitimi: Haklının ve Haksızın Ötesinde, Eğitmen: Şükrü Bozkurt , Kasım 2017
Dişil ile Eril’in Buluşması, Eğitmen: Didem Çivici, Kasım 2016

İŞ VE EĞİTİM HAYATI
https://www.linkedin.com/in/ece-gizem-kubat/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir