Merhaba.

Ben Ece Gizem.

1989 yılında İstanbul’da doğdum.
Lisans eğitimimi ODTÜ’de Kimya Bölümü’nde tamamladım.

İş hayatına başladıktan kısa bir süre sonra, hayatımın sürekli olarak aynı daire içerisinde döndüğünü ve kendimi hep benzer noktalarda bulduğumu fark ettim. Ve eğer bir şeyler yapmazsam bunun hep bu şekilde süreceğini… Yaşamıma bir yön verebilmek için öncelikle kim olduğuma dair anlamam gereken şeyler olduğuna ilişkin bir sezgi ile, bir psikolog ve bireysel koç ile çalışmaya başladım. Bugüne kadar yaşamın anlamını kitaplar arasında bulmaya çalışmışken, onu gerçekten yaşamadan, sen de yanmaya gönüllü olmadan bulamayacağımı bu süreçle birlikte anlamaya başladım.

Ve kendime, içeriye doğru attığım o ufak adımlar bugün büyüdüler ve hayatımın merkezindeki uğraşılar haline geldiler.

İlgi alanlarımı bireyselden toplumsal çerçeveye taşıma ve hayatımdaki izdüşümlerini anlama niyetiyle, 2018 yılında Sosyoloji lisans bölümü okumaya başladım. Bir yandan özel sektörde Ar-Ge yönetimi üzerine çalışmakta, diğer yandan da İstanbul ODTÜ Mezunlar Derneği’nde öğrencilere mentorluk yapmaktayım.

Kendimi yazarak ifade etmeyi, kısa öyküler okumayı ve yazmayı denemeyi, sevdiklerime küçük güzellikler planlamayı, piyano ve yan flüt çalmayı çok severim.

Dişil ve Eril Enerji, Kuantum Düşünce, Makro Felsefe, Arketipler
ve Sosyoloji odak çalışma alanlarım olup, birbirleriyle harmanlayarak üzerilerinde derinleşmeye ve gelişmeye devam etmekteyim.

ALDIĞIM EĞİTİMLER
Kuantum Düşünce Sistemi, Nisan 2019
Çekim Yasası 101, Şubat 2019
Felsefe/Kavram Koçluğu, Kerem Şenoğlu, 2015 – 2019
Sağlıklı Menstrüel Döngüler, Nisan 2018
Şiddetsiz İletişim Giriş Eğitimi: Haklının ve Haksızın Ötesinde, Kasım 2017
Dişil ile Eril’in Buluşması, Kasım 2016

İŞ HAYATIM
https://www.linkedin.com/in/ece-gizem-kubat/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir